3D Liiga⁴ tulemused

26.03.2011 toimunud 3D Liiga -4- võistlustulemused:

.
1. -65kg (D-klass): Rando Vilgas (MMAces) VS Kaspar Kallas (Vabavõitlus Kuressaare)
VÕITJA: Kaspar Kallas (Vabavõitlus Kuressaare) kohtunike otsusega (enamuse)

2. -70kg (D-klassi turniir, poolfinaal): Rasmus Vinn (Vabavõitlus Kuressaare) VS Arsi Tupits (Elustreening Eesti)
VÕITJA: Arsi Tupits (Elustreening Eesti) kohtunike otsusega (ühehäälne)

3. -70kg (D-klassi turniir, poolfinaal): Sten Saaremäe (Elustreening Eesti) VS Lauri Reppo (MMAces)
VÕITJA: Lauri Reppo (MMAces) kohtunike otsusega (ühehäälne)

4. -77kg (C-klassi turniir, poolfinaal): Einar Tinarist (Vabavõitlus Kuressaare) VS Ahti Siivelt (-)
VÕITJA: Einar Tinarist (Vabavõitlus Kuressaare) alistusega (tagantkägistus) I raund (2:09)

5. -77kg (C-klassi turniir, poolfinaal): Märt Samma (-) VS Ats Lahi (3D Treening)
VÕITJA: Ats Lahi (3D Treening) alistusega (tagantkägistus) I raund (0:53)

6. -77kg (D-klass): Allan Tobi (Elustreening Eesti) VS Kert Põltsam (MMAces)
VÕITJA: Allan Tobi (Elustreening Eesti) kohtunike otsusega (ühehäälne)

7. -77kg (D-klass): Antti Adoson (Vabavõitlus Kuressaare) VS Jaak Rudov (3D Treening)
VÕITJA: Jaak Rudov (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

8. -84kg (D-klass): Ragnar Niine (3D Treening) VS Kaimo Gutmann (3D Treening)
VÕITJA: Kaimo Gutmann (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

9. -84kg (D-klass): Andrus Lääne (MMAces) VS Markus Kärner (3D Treening)
VÕITJA: Markus Kärner (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

10. -84kg (C-klass): Siim Salep (3D Treening) VS Silver Naarits (MMAces)
VÕITJA: Siim Salep (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

11. +93kg (C-klass): Markus Urban (Fight Club Pankration) VS Reimo Mitt (3D Treening)
VÕITJA: Reimo Mitt (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

12. -70kg (D-klassi turniir, finaal): Arsi Tupits (Elustreening Eesti) VS Sten Saaremäe (Elustreening Eesti)
VÕITJA: Arsi Tupits (Elustreening Eesti) alistusega (küljeltkägistus) I raund (2:13)

13. -77kg (C-klassi turniir, finaal): Einar Tinarist (Vabavõitlus Kuressaare) VS Ats Lahi (3D Treening)
VÕITJA: Ats Lahi (3D Treening) kohtunike otsusega (ühehäälne)

14. -69kg (C-klass): Lauri Mägi (Vabavõitlus Kuressaare) VS David Järv (MMAces)
VÕITJA: Lauri Mägi (Vabavõitlus Kuressaare) alistusega (käelukk) I raund (1:15)

15. -79kg (B-klass): Martin Aedma (Elustreening Eesti) VS Ilja Drovnjashin (Dvigatel/Garant)
VÕITJA: Martin Aedma (Elustreening Eesti) alistusega (tagantkägistus) I raund (0:40)