3D Liiga⁴ järelvaade (video)

26. märtsil toimunud 3D Liiga⁴ möödus värvikate MMA matšide saatel.

Täname vapraid võitlejaid, nii mõnegi jaoks oli see esimene kord MMAs võistlusringi astuda. Oleme rõõmsad suure pealtvaatajate huvi üle ja kutsume teid tagasi juba kahe kuu pärast – 4. juunil 2011 – järgmisele 3D Liigale⁵. Suured tänud meie korraldusmeeskonnas kaasa löönud vabatahtlikele.

Võitluspäeva jooksul sai näha mitmeid amatöörmatše. Nende matšide jooksul leidis ühtlasi aset kaks väikest turniiri. Neli võistlejat osalesid D-klassi turniiris ning neli võistlejat C-klassi turniiris. Päeva lõpetas väljakuulutatud peamatš profiklassis (B). (Vt tulemusi).

3D Liiga⁴ PARIMA LAHINGU tunnustusega auhinnakarikad said C-klassi turniiri finaalis tõelise sõja maha pidanud Ats Lahi (3D Treening) ja Einar Tinarist (Vabavõitlus Kuressaare).

3D Liiga⁴ PARIMA VÕIDU auhinnakarika sai päeva peamatši võitja Martin Aedma (Elustreening Eesti).

Siinkohal jagame teiega 3D Liiga⁴ peamatši ja sellele eelnenud kaas-peamatši. Meeldivat vaatamist!