3D Liiga¹⁹ – 21. oktoober 2016

 


3D Liiga¹⁹ 
 – 21. oktoober 2016

Saku Suurhall (Paldiski maantee 104B, Tallinn)
3D Liiga on mõeldud sportliku vabavõitluse võistluskogemuse saamiseks amatöörtasemel. Osalema ootame kõiki, algtasemel harrastajatest kuni saavutussportlasteni välja. Matše peetakse kolme reeglikomplekti järgi: Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu poolt välja töötatud D- ja C-klassi ning rahvusvahelise alaliidu IMMAF amatöörreeglite alusel. Võistlus toimub poksiringis. Üritust korraldab 3D Treening.

Seekordne 3D Liiga toimub XFS eelsündmusena. Xplosion Fight Series (https://www.facebook.com/events/695942047210404/) toimub 21. oktoobri õhtul Saku Suurhallis, kus õhtu oodatuimaks ning Eesti võitlusspordi ajaloo üheks silmapaistvaimaks matšiks saab kindlasti pidada matši MTGP maailmameistritiitlile, millest võtavad osa Charlie Peters Inglismaalt ja Deo Phetsangkhat Taimaalt. Loomulikult astuvad ringi ka kohalikud kikkpoksistaarid.

 

Vaata meenutusi lahingutest varasemast 3D Liigast.

3D Liiga¹¹
httpss://vimeo.com/76615177


KUTSE SPORTLASTELE

3D Liiga¹⁹  SPORTLIKU VABAVÕITLUSE VÕISTLUS AMATÖÖRIDELE

Sportlik vabavõitlus (MMA – ingl k Mixed Martial Arts) on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. Sportliku vabavõitleja eesmärk on vastane kas nokautida, sundida vastane alla andma läbi alistusvõtte või koguda vastasest rohkem punkte. Võistlejate puhul hinnatakse püüdlust alistada vastast kas löökide või valuvõttega, tehnilist sooritust ning head füüsilist vormi.
Võistlused viiakse läbi koostöös Eesti Sportliku Vabavõitluse Liiduga (ESVL) ning on vastavuses selle nõuetega.

Korraldaja: 3D Treening MTÜ
Kontaktisik: Mairon Lepik — imelik[ät]3dtreening.ee

Toimumisaeg: 21. oktoober 2016 (reede)
Toimumiskoht: Saku Suurhall (Paldiski maantee 104B, Tallinn)

Ürituse ajakava:

12.00               Võistlejate ja meeskondade saabumine
12.30 – 13.00  Kaalumine
12.30 – 13.30  Meditsiiniline kontroll
13.30               Matšide väljakuulutamine
13.30 – 14.00  Reeglite tutvustamine võistlejatele ja meeskondadele
14.00               Uste avamine pealtvaatajatele
14.30 – 16.30  Võistlusmatšid

NB! Palume ajakavast täpselt kinni pidada!

Võistluspaaride moodustamine:
Võistlused toimuvad matšisüsteemis, st iga võistleja osaleb võistlusel ühes matšis. Sobivate vastaste olemasolul ja poolte kokkuleppel saab võistlusel osaleda ka turniiris, kus saab võistelda kokku kahes matšis. Võistluspaarid moodustatakse kaalukategooriate ning senise võistlus- ja treeningkogemuse põhjal.

Kaalukategooriad (meestele ja naistele):
– 56,7 kg, -61,2 kg, -65,8 kg, – 70,3 kg, -77,1 kg, -83,9 kg, -93 kg, -120,2 kg, +120,2 kg.

Registreerimine:
Palun täitke registreerumisvorm hiljemalt 19. oktoobriks kl 20:00-ks: http://3dtreening.ee/3dliiga-vorm/
NB! Võistleja loetakse registreerunuks, kui osavõtumaks on tasutud!

Osalemise õigus:
1. Võistlustest tohivad osa võtta kõik amatöörsportlased, kes on võistluse toimumise kuupäevaks vähemalt 16-aastased.

2. Võistlustest tohivad osa võtta ainult amatöörsportlased, kes ei ole võistelnud ESVLi sportliku vabavõitluse A-klassi reeglite, maailmas üldlevinud sportliku vabavõitluse Unified Rules profireeglite või muude sarnaste matši toimumise riigis kehtivate profireeglite järgi. Profimatšideks loetakse ka kõik muud sportliku vabavõitluse matšid, mille pikkuseks on kolm 5-minutilist raundi ja/või kus on lubatud küünarnukilöögid pähe mistahes distantsis.

Meditsiinilised nõuded:
1. Iga võistlusel osalev sportlane on kohustatud läbima võistluseelse meditsiinilise kontrolli.

2. Iga võistlusel osalev sportlane on kohustatud võistluseelses meditsiinilises kontrollis esitama võistluse korraldajale pere- või erialaarsti tõendi, mis kinnitab, et sportlane on testitud ning tal ei esine HI-viirust ega hepatiiti (B, C). Tõend ei tohi olla vanem kui kaksteist (12) kuud. Tõendi puudumisel sportlast võistlema ei lubata.

3. Igal võistlustel osaleval sportlasel on soovitatav läbida matšijärgne meditsiiniline kontroll.

Terviserisk ja kindlustus:
Sündmuse korraldaja ei vastuta sportlikus vabavõitluses võistlemisega kaasneda võivate ohtude eest sportlaste tervisele. Samuti ei vastuta sündmuse korraldaja sportlaste kindlustamise eest nimetatud ohtude vastu.

Võistlusreeglid:
Võistlused viiakse läbi vastavalt Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu ja rahvusvahelise alaliidu International Mixed Martial Arts Federation võistlusreeglitele.
(http://3dtreening.ee/wp-content/uploads/2015/09/ESVL_sportliku_vabavoitluse_voistlusreeglid_ee.pdf)

Võistlusvarustus:
Võistluste korraldaja varustab võistlejad ESVL-i poolt heaks kiidetud kinnaste ning säärekaitsmetega. Lubatud on kasutada isiklikku varustust, mis on eelnevalt (kohapeal) kooskõlastatud ning heaks kiidetud võistluse korraldaja poolt.

Osavõtumaks:
Osavõtumaks on 10 eurot, mille võib tasuda pangaülekandega hiljemalt 19. oktoobriks 2016 korraldaja arvelduskontole (makse selgitusse lisada võistleja nimi ja klubi):
3D Treening
Arvelduskonto IBAN: EE49 2200 2210 2965 4009 (Swedbank)

NB! Registreerunuks loetakse võistleja alles peale osalustasu laekumist 3D Treening MTÜ kontole