Uue saali kampaania

Uue saali kampaania

3D Treening kutsub sind ja sinu sõpru liituma MMA püstivõitluse- ja MMA maasvõitluse/ Brasiilia jiu-jitsu algkursustega. Klubis tegutseb ka Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse naiste algkursus, mille juhendaja on Euroopa meistriks tulnud ja 3D Treeningu eelmise aasta parimaks jitsikaks valitud Liisi Vaht. Alustades treenimist hiljemalt 31. augustil saad seda teha suure soodustusega! Garanteerime, et meie pakutavad algkursused on jõukohased ning elamusterohked. Kutsume treenima kõiki, keda huvitavad võitluskunstid või kes soovivad teha huvitavat üldfüüsilist treeningut. Enesekaitsest huvitatutele on samuti head uudised: kuigi me ei treeni tänavavõitluseks (ja leiame, et selletaoline treeningute reklaam on vastutustundetu), annavad algkursused baasteadmised enesekaitsest.

Kampaaniast:
Algkursusega liitumine hiljemalt 31. augustiks koos sõbraga maksab 150€, üksinda liitudes on hind 100€. (NB! Algkursuse tavahind on 150€.)

Algkursusest:
Algkursus kujutab endast 10 nädalat treeninguid, kus omandatakse püsti- või maasvõitluse põhiteadmised. Valida saab kas Brasiilia jiu-jitsu (maasvõitluse) või MMA (püstivõitluse) vahel. Võimalik on ka see, et üks sõber valib jiu-jitsu treenimise, teine keskendub MMAle. Pärast algkursuse läbimist ootavad sind meie põhigrupid, kus treeningud muutuvad detailirohkemaks.

3D Treeningu algkursused ei eelda eelnevat ettevalmistust võitluskunstides. Tule trenni, vaata, kuidas meeldib ja tee oma otsus. Kui tunned end alguses ebakindlalt, siis räägi treeneriga ja leiame sulle sobiva lahenduse.

Miks 3D Treening?
Klubi liikmed on võitnud Euroopa meistritiitleid nii Brasiilia jiu-jitsus kui ka MMAs. Treeningutel osalevad nii spordiharrastajatest mehed kui ka naised igas vanusegrupis, aga ka võistlustel ilma tegevad saavutussportlased. Meie klubis teevad sporti inimesed väga erinevatelt elualadelt – meedikud, õpetajad, IT-spetsialistid, jne – ning hea füüsiline vorm pole kindlasti algkursusel osalemise eelduseks. (Samas on oht, et ühel hetkel avastad, et vorm on jõudsalt paranenud).

Kampaaniahind rakendub juhul, kui tasumine toimub hiljemalt 31. augustit (proovitreeningud augustis tasuta).

 

Haara sõber kaasa ja tule trenni.
Matil näeme!

 REGISTREERU KOHE    LOE ALGKURSUSE KOHTA