Finnish BJJ Openi tulemused: hõbe ja kaks pronksi!

3D Treeningu üheksaliikmeline tiim sõitis taas üle lahe, et osaleda piirkonna suurimal võistlusel Finnish BJJ Open. Tulemused on järgmised:

– Liisi Vaht (lillad, pruunid ja mustad vööd, -64 kg)võitis veerandfinaali kimuraga, poolfinaali võit tuli punktidega (8-0). Finaalis tuli väga kogenud musta vöö vastu kaotus kraekägistusega. HÕBEmedal! Avatud kaalu 16ndikfinaalis kägistas Liisi vastase vibukägistuse abil, veerandfinaalis saabus kaotus (0-0, 1 edu).

– Asko Häusler (sinised vööd, -94,3 kg) võitis 32ndikfinaali tagantkägistusega, 16ndikfinaalis saabus kaotus punktidega (0-11). 9-16. koht! Avatud kaalu 64ndikfinaalist pääses Asko edasi walkoveriga, 32ndikfinaalis pidi Asko vastase paremust tunnistama (kraekägistus).

– Simo-Ove Sülla (sinised vööd, -70 kg) võitis 32ndik ja 16ndikfinaali punktidega (mõlemad 2-0), veerandfinaalis saabus kaotus samuti punktidega (9-0).

– Taavi Vaigla (lillad vööd, -82,3 kg) kaotas 16ndikfinaali punktidega (7-0).

– Gilbert Bergstein (sinised vööd, 100,5 kg) võitis 16ndikfinaali triangelkägistusega, kuid veerandfinaalis tuli kaotus kohtuniku otsusega.

Laura Mallene (valged vööd, 69+ kg) võitis veerandfinaali punktidega (4-0), poolfinaali kaotas punktidega (6-0). PRONKSmedal! Avatud kaalus võitis Laura 16ndikfinaali alistusega (americana), veerandfinaali punktidega (7-3), poolfinaalis täppis vigastuse tõttu. PRONKSmedal!

– Annika Kluge (valged vööd, -64 kg) võttis veerandfinaalis vastu kaoutse punktidega (10-0).

– Freddy-Alder Saunanen (valged vööd, -76 kg) kaotas põneva lahingu 32ndikfinaalis viimastel sekunditel punktidega (2-0). Avatud kaalus saabus 16ndikfinaalis kaotus punktidega (9-0).

Hedwig Allika-Veskus (valged vööd, -58,5 kg) tegi hoolimata haigusest tubli matši, kaotus tuli veerandfinaalis läbi kägistuse.