3D Treening avab taas uksed

Seoses eriolukorra leevendamisega riigis on lubatud taasavada spordiklubid ja oma liikmeid ootab tagasi treenima ka 3D Treening.

Vaatamata spordiklubide avamisele peame me arvestama siiski mitmete hetkel kehtivate piirangutega:

  • Kontaktsport on hetkel Kultuuriministeeriumi ja EOK otsusega lubatud. Paaristreening on lubatud, aga paaride vahel tuleb hoida minimaalselt 2m vahet.
  • Seoses treeninggrupi piirangu suurusega hakkab treeningutele pääs olema eelregistreerimisega. Treeningule registreerimine toimub läbi MindBody äpi. Lae see alla SIIT, tee ennast kasutajaks ning otsi üles klubi 3D Treening. Registreeri (book) ennast huvipakkuvale treeningule. Trennikohtade täitumisel on võimalus panna ennast ootejärjekorda (wait list). Kui kohad ja ootelist on täis (full), siis pead valima teise trenniaja/päeva. Mais on grupi suurus 10 inimest, juunis vastavalt mati suurusele, et 2+2 reegel oleks täidetud.
  • Jõusaali kasutamine eelregistreerimisega. Jõusaali saab hetkel kasutada korraga 3 inimest + treener. Jõusaali kasutamise korra kestvus 1h ja jõusaal on avatud E-R 16:00-21:00. Registreerimine jõusaali toimub täpselt samal viisil kui tavatrennidesse.
  • Haigusnähtudega treeningu külastamine on rangelt keelatud. Haigusnähtudega inimese saadab treener kohe koju. Samuti peavad koju karantiini jääma inimesed, kes on kokku puutunud koroonaviirust põdeva inimesega – vastavalt riigis kehtestatud korrale.
  • Koroonaviirusesse haigestumise korral tuleb koheselt informeerida sellest klubi. Samuti tuleb anda teada, kui oled viibinud seltskonnas, mille liikmel avastatakse koroona. 
  • Kõik saali sisenejad desinfitseerivad oma käsi. Klubi paigaldab ukse juurde selleks vajaliku vahendi. Isiklik hügieen ja enda treeningriiete pesemine on hetkel samuti tähtsamad kui kunagi varem.
  • Palume võimalusel pesta hetkel kodus. Pesuruumid on avatud, aga seal peavad inimesed suutma hoida üksteisega 2m vahet. Suurema järjekorra ära hoidmiseks võiksid klubi liikmed võimalusel kodus pesta.
  • Igasugused gruppi kogunemised on enne ja peale treeningut keelatud. Treeningule tuleb tulla täpselt ja lahkuda koheselt peale treeningut. Kehtib 2+2 reegel.
  • Saali puhastamine vastavalt eriolukorra reeglitele. 3D Treening desinfitseerib saali ja treeningvahendid iga treeningu lõpus ja iga päeva lõpus on saalis põhjalikum puhastus.

Riiklike reeglite leevendamisel reageerib 3D Treening muutunud olukorrale koheselt. Samal ajal mõistab klubi vajadust ettevaatusabinõudeks ja soovitab kõigil klubi liikmetel kehtivatest reeglitest kinni pidada ka väljaspool treeningsaali.