Treenerid

Priit Mihkelson

Priit Mihkelson on musta vööd kandev 3D Treeningu peatreener. Teda võib pidada nii Brasiilia jiu-jitsu kui ka MMA maaletoojaks: enne Priitu Eestis aladega keegi ei tegelenud. Tänaseks on kasvanud klubi võimsaks. Tema õpilased on toonud medaleid maailma olulisimatelt Brasiilia jiu jitsu- ja MMAvõistlustelt ja ta ise on oodatud instruktor mitmel pool välismaal.

Priit juhendab Brasiilia jiu-jitsu edasijõudnute gruppi ja maadluse algkursust.

 

Vallo HannusVallo Hannus

Vallo Hannus on 3D Treeningu vabavõitluse A ja O. Tema käe all treenib meie klubi vabavõitluse eliitvägi. Lisaks kuulub Vallo Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu juhatusse. Tema kanda jääb ka treeninglaagrite korraldamine, kohtunike koolitamine ja palju muud.

Vallo juhendab MMA edasijõudnute gruppi.

Ronald Stimmer

Ronald on musta vööd kandev Brasiilia jiu-jitsu treener. Ta on põhjalik ja metoodiline treener, kes on andnud (iseäranis jalalukke puudutavaid) seminare nii Eestis kui ka välismaal. Ta on mitmekordne Eesti meister Brasiilia jiu-jitsus, kuid toonud säravaid medaleid ka välisvõistlustelt.

Ronald juhendab Brasiilia jiu-jitsu põhigruppi ja maadluse edasijõudnute gruppi.

Sten Maaslieb

Sten kannab Brasiilia jiu-jitsu lillat vööd. Ta on kogenud võistleja ja saavutanud kõrgeid poodiumikohti ka väljaspool Eestit.

Sten juhendab Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursust ja hommikust Brasiilia jiu-jitsu treeningrühma ning annab ka füsioteraapia eritrenni. Ta on võistluste ettevalmistustreeningu abitreener.

 

Liisi Vaht

Liisi on lillat vööd kandev jiu-jitsu treener ja profisportlane. Ta on ainus eestlane, kel ette näidata tiitlimedal BJJ maailmameistrivõistlustelt (2017. aasta no-gi IBJJF maailmameistrivõistluste hõbe lillades vöödes), lisaks on ta kahekordne NAGA maailmameister ning IBJJF ja NAGA Euroopa meister.

Liisi juhendada on Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse naiste algkursus ning ta on võistluste ettevalmistustreeningu abitreener.

 

Jaak RudovJaak Rudov

Jaak on 3D Treeningu püstivõitlus- ja vabavõitlustreener. Tal on lilla vöö Brasiilia jiu-jitsus ning saavutanud Eesti meistritiitleid nii Brasiilia jiu-jitsus kui ka MMAs.

Jaak juhendab MMA püstivõitluse põhigruppi, püstivõitluse algkursust ning sportliku vabavõitluse (MMA) põhigruppi.

 

Armin Pajula

Arminil on lilla vöö Brasiilia jiu-jitsus. Ta on üheks meie Brasiilia jiu-jitsu- ja lukumaadlusvõistluste korraldajaks. Lisaks on Armin kahekordne Eesti meister lukumaadluses.

Armin juhendab Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursust ning Brasiilia jiu-jitsu baaskursust.

 

 

Martin Rettel

Martin on andnud laste Brasiilia jiu-jitsutrenne varemgi lasteaedades, nüüd avanes võimalus seda teha ka koduklubis. Martinil on sinine vöö Brasiilia jiu-jitsus.

Martini juhendada on Brasiilia jiu-jitsu lasterühmad.

 

 

Jane Soodla

Jane Soodla on sinist vööd kandev treener ja profisportlane. Ta on teinud ilma ka võisteldes, olles muuhulgas esimene eestlane, kes võitnud ADCC professionaalide kategoorias kuldmedali. Lisaks on Jane auhinnakapis kaks hõbemedalit IBJJF Euroopa meistrivõistlustelt (nii gi kui ka no-gi).

Jane juhendada on jalalukutrenn ja päevane Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursus.

 

Jass Murutalu

Jass Murutalu on MMAvõistluse RAJU veteran ja Brasiilia jiu-jitsu sinine vöö, kuid hetkel on ta eelkõige personaaltreener ja ÜKE treener.

Jass juhendab klubis liikuvustreeningut.

Kuldar Nei

Kuldar Nei on kogenud judoka. Tal on Brasiilia jiu-jitsu sinine vöö. Kuldar on MMAvõistluse RAJU veteran, kes viinud judo tehnikatega maha kõik oma vastased ning andnud 3D Treeningus judoteemalisi seminare ka varem.

Kuldar juhendab 3D Treeningus gi-püstimaadlustrenne.

Olev Kiirendi

Olev Kiirendi on endine tippmaadleja. Tegu on värvika ajalooga mitmekordse Eesti meistriga Kreeka-Rooma maadluses.

Olev Kiirendi annab 3D Treeningus Kreeka-Rooma maadlustrenne.

Reiko Kolatsk

Reiko on 3D Treeningu Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursuse abitreener. Just tema käe all saab pühapäeviti üle korrata nädala materjali.

Reiko käib sageli võistlemas ka väljaspool ning tal on Brasiilia jiu-jitsus sinine vöö.

Ksenija Grabova

Ksenija Grabova on Eesti meister MMAs. Tal on suur võistluskogemus ka Brasiilia jiu-jitsus: erinevat karva medaleid on tal ette näidata nii kodustelt võistlustelt kui ka väljaspoolt.

Ksenijal on Brasiilia jiu-jitsus sinine vöö. Ta on abitreener ja juhendab pühapäevast püstivõitluse kordamistrenni.