Algkursus

 

3D Treeningus algab sinu tee reeglina algkursusest. Need on mitmekesised treeningute komplektid, kus käsitletakse erinevate võitlusdistantside algteadmisi ja olulisemaid põhimõtteid.

 

BRASIILIA JIU-JITSU/ MMA MAASVÕITLUS

Brasiilia jiu-jitsu on MMAs ja üldiselt kahevõitluses üks olulisematest võitlusdistantsidest.

Treenimise käigus õpime saavutama domineerivaid positsioone, põgenema nõrkadest positsioonidest ning erinevate võtete abil alistama.

Omaette tegutseb ainult naistele mõeldud Brasiilia jiu-jitsu treeninggrupp.

 

MMA PÜSTIVÕTILUS 

MMA püstivõitlus põhineb poksialade (poks, kickpoks, taipoks) põhioskustel, mis on spetsiaalselt kohandatud sportlikuks vabavõitluseks.

Treenimise käigus õpime õigesti lööma ja kaitsma (sh käe- põlve- ja jalalöögid), võitlusvalmilt püsti liikuma ja kasutama taipoksist tuntud seonguid / haardeid (clinch).

Lisaks taipoksist tuntud lähivõitlusele omandatakse algkursusel ka MMA keskkonda ülekanduvad Kreeka-Rooma maadluse põhitõed.

 

MAADLUS

Maadluse algkursus on MMA ja Brasiilia jiu-jitsu jaoks kohandatud vabamaadlustreening. Õpime mahaviimisi, maadluskaitset, kukkumisi ja palju muud.

Maadluse algkursuse soovitame tungivalt läbida kõikidel Brasiilia jiu-jitsu- ja MMAtreeningutel osalevatel treenijatel.

 

Treeningud

Treeningud toimuvad õhtuti neljal päeval nädalas, treening kestab üks tund. Brasiilia jiu-jitsu algkursusest on võimalik osa võtta ka kahel päeval lõunasel ajal. Pühapäeviti toimub treening õpitu kordamiseks koos abitreeneriga.

Liituda saab jooksvalt – iga trenn. Liitumiseks tuleb eelnevalt registreeruda. Registreerumiseks palun täida registreerumisvorm – http://3dtreening.ee/algkursus-vorm/.

Alustamiseks sobivad vabad sportlikud rõivad: dressid või lühikesed püksid ja T-särk sobivad väga hästi. Mida vähem ripatseid- lukke- trukke- haake- nööpe, seda parem. Kes soovib, see võib ka kasutada gi’d (s.o Brasiilia jiu-jitsu treeningrõivastus, vajadusel võib selle asemel kasutada nt judo või sambo rõivastust).

Paneme väga suurt rõhku sellele, et meie treeningtingimused oleksid parimad. Seetõttu nõuame plätude kandmist riietusruumist matile kõndimisel ja wc-d külastades.

Algkursuse hind algab 60 eurost kuus. Võimalik tasuta proovida kuni 2 treeningut.

Edasiminek järgmisesse gruppi (BJJ/MMA baaskursus, maadluse edasijõudnute grupp) toimub siis, kui treener leiab, et tehnikad on piisaval määral omandatud. Harilikult läheb selleks keskmiselt 3 kuud.

Treenime turvaliselt ning hoiame üleval sportlikku ja sõbralikku suhtumist.  Kutsume treenima kõiki, keda huvitavad võitluskunstid, või kes soovivad teha huvitavat üldfüüsilist treeningut. Enesekaitsest huvitatutele on samuti head uudised: kuigi me ei treeni otseselt tänavavõitluseks, annavad algkursused väga realistliku ettekujutuse ning algoskused enesekaitsest.

Treeningute aegu, hindu ja asukohti vt lähemalt Treeningute lehelt.