Amatööride MMAvõistluse Vabaring tulemused

Nädalavahetusel toimunud Vabaringi 3D Treeningu esindus paisus kümneliikmeliseks.

Tulemused järgmised:

– Kahjuks vedas üks arstitõend alt ja Artur Rasmus pidi seetõttu võistlustelt eemale jääma.

Ksenija Grabova vastane Alla osutus Tartusse kohale jõudes siiski Allariks ja kahjuks jäi selle nõmeda pisiasja tõttu ka naiste matš toimumata.

– Debütantidest pidasid Gregon Berezovski ja Revor Jan Nuiamäe oma esimese lahingu mõlemad Eesti meistrivõistluste medalistide vastu ja tugevatelt vastastelt tuli sellel korral vastu võtta kaotused. Aga võitlused olid ägedad ja järgmisel korral juba matšile tugevamate sportlastena.

Jaagup Talts ja Ergo Sai pidasid maha lahingu omavahel. Kauem treeninud Jaagup pani sellel korral oma suurema treeningkogemuse maksma.

Artjom Zjaikinile kahjuks juuniorsportlast ei jätkunud ja tuli vastu võtta matš täiskasvanud vastu. Raske lahingu kaotas Artjom otsusega.

Ergo Reinvald läks oma teise matši palju enesekindlamalt kui Rakveres peetud debüütlahingus. Võit kohtunike ühehäälse otsusega.

– Kõige suuremalt võttis sellel korral ette Mario Kallas, kes pidas lausa 2 matši. Esimese matši lõpetas Mario tehnilise nokaudiga ja teises matšis tuli endal vastase raskele käele alla vanduda.

Herman Vesiaid tegi treeningmatši Euroopa meistrivõistlustele sõitva Kaupo Kokamägi vastu. Nagu treeningmatšile kohane, siis võitjat välja ei kuulutatud, aga sellest kolmest raundist kujunes vaatamata sellele tehniliselt võib-olla et ehk hoopis pealtvaatajatele kõige nauditavam vaatemäng.

Hea töö. Nüüd tagasi matile!