Meeskond

Priit Mihkelson

Priit Mihkelson on teise järgu musta vööd kandev 3D Treeningu peatreener. Teda võib pidada nii Brasiilia jiu-jitsu kui ka MMA maaletoojaks: enne Priitu Eestis aladega keegi ei tegelenud. Tänaseks on kasvanud klubi võimsaks. Tema õpilased on toonud medaleid maailma olulisimatelt Brasiilia jiu jitsu- ja MMAvõistlustelt ja ta ise on oodatud instruktor mitmel pool välismaal.

Priit juhendab Brasiilia jiu-jitsu edasijõudnute gruppi ja maadluse algkursust.

Vallo Hannus
Vallo Hannus

Vallo Hannus on 3D Treeningu vabavõitluse A ja O. Tema käe all treenib meie klubi vabavõitluse eliitvägi. Lisaks kuulub Vallo Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu juhatusse. Tema kanda jääb ka treeninglaagrite korraldamine, kohtunike koolitamine ja palju muud. Vallo juhendab MMA edasijõudnute- ja noortegruppi.

Ronald Stimmer

Ronald on musta vööd kandev Brasiilia jiu-jitsu treener. Ta on põhjalik ja metoodiline treener, kes on andnud (iseäranis jalalukke puudutavaid) seminare nii Eestis kui ka välismaal. Ta on mitmekordne Eesti meister Brasiilia jiu-jitsus ja lukumaadluses, kuid toonud säravaid medaleid ka välisvõistlustelt. Ronald juhendab Brasiilia jiu-jitsu põhigruppi.

Harto Vallimägi

Harto on musta vööd kandev Brasiilia jiu-jitsu treener. Peale selle on ta aktiivne võistleja – seda nii Eestis kui ka välisriikides – ja on toonud koju mitmeid säravaid medaleid. Ta on mitmekordne Eesti meister. Peale selle on Harto 3D Treeningu poolt korraldatud BJJ- ja lukumaadlusvõistluste peakohtunikuks. Harto on meie võistluste ettevalmistustreeningu treener.

Sten Maaslieb

Sten kannab Brasiilia jiu-jitsu pruuni vööd. Ta on kogenud võistleja ja saavutanud kõrgeid poodiumikohti ka väljaspool Eestit. Sten juhendab Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursust ja maadlustreeninguid.

Liisi Vaht

Liisi on pruuni vööd kandev jiu-jitsu treener ja profisportlane. Ta on ainus eestlane, kel ette näidata tiitlimedal BJJ maailmameistrivõistlustelt (2017. aasta no-gi IBJJF maailmameistrivõistluste hõbe lillades vöödes), lisaks on ta kahekordne NAGA maailmameister ning IBJJF ja NAGA Euroopa meister.

Liisi juhendada on Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse naiste algkursus.

Jaak Rudov
Jaak Rudov

Jaak on 3D Treeningu püstivõitlus- ja vabavõitlustreener. Tal on lilla vöö Brasiilia jiu-jitsus ning saavutanud Eesti meistritiitleid nii Brasiilia jiu-jitsus, lukumaadluses kui ka MMAs.

Jaak juhendab MMA alg-, baas- ja põhigruppi.

Armin Pajula

Arminil on lilla vöö Brasiilia jiu-jitsus. Ta on üheks meie Brasiilia jiu-jitsu- ja lukumaadlusvõistluste korraldajaks. Lisaks on Armin mitmekordne Eesti meister BJJs ja lukumaadluses.

Armin juhendab Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursust ning Brasiilia jiu-jitsu baas- ja põhigruppi.

Martin Rettel

Martin on andnud laste Brasiilia jiu-jitsutrenne varemgi lasteaedades, nüüd avanes võimalus seda teha ka koduklubis. Martinil on sinine vöö Brasiilia jiu-jitsus.

Martini juhendada on Brasiilia jiu-jitsu lasterühmad.

Jane Soodla

Jane Soodla on sinist vööd kandev treener ja profisportlane. Ta on teinud ilma ka võisteldes, olles muuhulgas esimene eestlane, kes võitnud ADCC professionaalide kategoorias kuldmedali. Lisaks on Jane auhinnakapis kaks hõbemedalit IBJJF Euroopa meistrivõistlustelt (nii gi kui ka no-gi).

Jane juhendada on jalalukutrenn (algkursus ja edasijõudnud), Brasiilia jiu-jitsu/ MMA maasvõitluse algkursus, maadluse algkursus ja noorte BJJ treeningud. Ta on klubi administraator.

Jass Murutalu

Jass Murutalu on MMAvõistluse RAJU veteran (profirekord 3 võitu ja 1 kaotus) ning Brasiilia jiu-jitsu sinine vöö, kuid hetkel on ta eelkõige personaaltreener ja ÜKE treener. Jass juhendab klubis liikuvustreeningut.

Edvin-Erik Kibus

Edvin-Erik on taipoksi Euroopa, Baltimaade ja Eesti meister. Ta annab meie klubis püstivõitluse eratrenne (K-1, taipoks, kick-poks).

 

Reiko Kolatsk

Reiko on 3D Treeningu maadlustreener ja Brasiilia jiu-jitsu/ lukumaadlusvõistluste korraldaja. Reiko käib sageli võistlemas ka väljaspool ning tal on Brasiilia jiu-jitsus sinine vöö.

 

Sten Brenner

Sten Brenner on meie klubis lastetreeningute abitreener. Ta abistab laste Brasiilia jiu-jitsu treenerit Martin Rettelit, jälgib, et treeninguid viiakse läbi ohutult ja aitab, kus vaja. Sten treenib põhigrupis ja on valge vöö kandja.

Herman Vesiaid

Herman Vesiaid on MMA Eesti meistrivõistluste hõbemedalist ning treenib MMA edasijõudnute grupis ja võtab osa ka BJJ treeningutest.

Herman on MMA abitreener.

Ksenija Grabova

Ksenija Grabova on kahekordne Eesti meister MMAs. Tal on suur võistluskogemus ka Brasiilia jiu-jitsus: erinevat karva medaleid on tal ette näidata nii kodustelt võistlustelt kui ka väljaspoolt.

Ksenijal on Brasiilia jiu-jitsus sinine vöö. Ta on MMA abitreener.

Olev Kiirend

Olev Kiirend on endine tippmaadleja. Tegu on värvika ajalooga mitmekordse Eesti meistriga Kreeka-Rooma maadluses.

Olev Kiirend annab 3D Treeningus Kreeka-Rooma maadlustrenne.