Trenniväline elu

3D Treeningus toimuvad trennid kuuel päeval nädalas. Kuid sellest meie liikmetele ei piisa. Oleme loonud endale põhjuseid kooskäimiseks ka pärast trenne. Trenniväline elu toimub täie hooga, tihti juhtub nii, et klubisse tulid trenni pärast, aga ühel hetkel avastad, et trennikaaslastest on saanud head sõbrad.

Klubis on juba mitu traditsiooniks kujunenud ettevõtmist-üritust. Siin neist mõned:

Leborull

Meile meeldib trenni teha, aga meile meeldib ka maailma tippusid heitlemas näha! Vaatame üpris tihti koos kinolinalt UFC-d (enamasti küll tagantjärgi – reeglina toimub see Eesti aja järgi keset ööd).  UFC vaatamisõhtud oleme ristinud Leborulliks. Selleks on tavaliselt broneeritud suur ruum mõnes söögikohas, istume kokku ja jälgime võitlust. Tavaliselt koguneb meid päris suur hulk.

Heategevuspäev

Heategevuspäevad pole midagi, mis on kalendris kui aamen taevas. Teeme siis, kui jaksu on. See on tavaliselt üks tore päev, mis sisaldab endas seminare, võimalust süüa meie liikmete valmistatud küpsetisi ning sparrida – kasvõi terve päev.

Avatud on saun, kõigil on lõbus, sõbra võib ka kaasa võtta – seminare korraldame ka neile, kes meie trennidega varem kokku puutunud ei ole. Iga osaleja annetab veidi raha, et toetada mõnd kindlat heategevuslikku organisatsiooni või ettevõtmist.

Oleme seni aidanud:

Peale selle püüame aidata erinevaid heategevusorganisatsioone igapäevaselt. Hetkel panustavad 3Dtreeninglased üheskoos Toidupanga töösse, 3D Treeningu naised aitavad Nõmme emade ja laste varjupaika.

Heategevuspäevade toimumisaegade kohta saad infot meie Facebooki fännilehelt.

Jõulurull

Jõulude paiku toimub meie klubi traditsiooniline jõulupidu nimega Jõulurull. Saame kokku, treenerid võtavad aasta kokku, toimub (sageli veidi piinlik) mäng, jagame auhindu aasta parimatele ja täname inimesi, kes on klubi aidanud.

Iga kord on lõbus.

Vahel on päevakavas ka mõni üllatus. Näiteks palus 2016. aasta jõulupeo korraldustoimkond klubist kaugel viibivatel liikmetel ja sõprusklubide treeneritel saata videotervituse. Saime vastuseid kõikjalt üle maailma. Üllatuseks oli see muide peatreenerile Priit Mihkelsonile endalegi.

Vaata jõuluüllatust siit: