Brasiilia jiu-jitsu laste- ja noortetreeningud

Brasiilia jiu-jitsu lastetrennides saavad lapsed ja noored ohutult algteadmised Brasiilia jiu-jitsust. Treeningud on mängulised: läbitakse 10-15 erinevat olukorda simuleerivat mängu, mille käigus laps saab aimu põhilistest liikumistest. Vanemad lapsed jätkavad BJJ Junior programmiga.

Programm koosneb tsükliliselt korduvatest treeningutest, kus lapsed omandavad suurema hulga esmavajalikke positsioone, liikumisi ja tehnikaid. Lapsed saavad selgeks esmased enesekaitse elemendid ja suudavad hiljem palju paremini ohuolukordasid vältida, sest on enesekindlamad ja suudavad olukordi adekvaatselt hinnata.

Mis kõige tähtsam – nad õpivad armastama toredat sporti ja leiavad hulgaliselt uusi sõpru!

Laste treener: Martin Rettel

Noorte treener: Jane Soodla

2019/2020 hooajal tegutsevad klubis järgmised vanusegrupid:

  • Lapsed 6 – 9 aastat
    T ja N 18:00 – 19:00
  • Lapsed 10 – 13 aastat
    T ja N 19.00 – 20.00
  • Noored 14 – 17 aastat
    E ja K 17:00 – 18:00
Erinevused vanusegruppide treeningutes:

Lapsed 6 – 9 aastat – treening on hästi mänguline, suur rõhk on liikuvusel. Enamik BJJ tehnikaid harjutatakse läbi treeneri peal. Lapsed õpivad baasasendeid, positsioonivahetusi ja lihtsamaid mahaviimisi.

Lapsed 10 – 13 aastat ja noored – treening on rohkem spetsiifiline, harjutusi tehakse veel ka treeneriga, kuid suur osa trenningust on lastel omavahel. Õpitakse jiu-jitsut mõningate ohutusest tingitud piirangutega.

Gi kandmine treeningutel on kohustuslik. Laste Gi värvuseks on soovitavalt sinine.
(Teiste värvide kasutamine eelnevalt kooskõlastada).

Liituda saab jooksvalt – iga trenn. Liitumiseks tuleb eelnevalt registreeruda. Registreerumiseks palun täida registreerumisvorm – http://3dtreening.ee/algkursus-vorm/.